Mano drabužiai: ką pasilikti, ir ką išmesti?

 •  


  Būtinybė atnaujinti savo garderobą dažniausiai atsiranda prasidėjus naujam sezonui, ir dažnai yra keliamas klausimas, kokie mano drabužiai verti likti spintoje, o kuriuos jų vertėtų išmesti. Dažnais atvejais pasiteisina ta pati taisyklė, kad kur kas palankiau turėti mažiau, bet dažnai dėvimų drabužių, nei daug, tačiau tiesiog užimančių vietą spintoje. Taigi, kokius drabužius vertėtų pasilikti, o kuriuos išmesti?

  Nunešiotiems drabužiams spintoje ne vieta

  Dažnais atvejais daroma ta pati klaida – spintoje guli jau sudėvėti drabužiai, su kuriais išeiti į gatvę švelniai tariant gėda. Šiuos drabužius tikimasi nešioti namuose ar kaime, tačiau ir čia būdami turite jaustis gerai. Tokie mano drabužiai, iš kurių geriausiu atveju pavyktų tik susikarpyti skudurus, turėtų būti be gailesčio išmetami, o namams ir laisvalaikiui turėtų būti įsigyjami tinkami drabužiai.

  Kaip seniai vilkėjote turimus drabužius?

  Kai atliksite spintos „reviziją“, įvertinkite, kaip seniai apsivilkote turimus drabužius. Čia turėtų likti tik tokie mano drabužiai, kurie buvo vilkimi pastaruosius vienerius metus. Tuo atveju, jei spintoje yra drabužių, kurie vis dar laukia savo progos, paprasčiausiai jų atsisakykite – padovanokite, parduokite ar išmeskite. Tokie rūbai paprasčiausiai užima vietą spintoje, tačiau tikimybė, kad juos apsivilksite, yra labai menka.

  Pirkdami drabužius galvokite, prie ko derinsite

  Kad galėtumėte pasigirti, jog visi mano drabužiai yra tikrai dėvimi, jau pirkdami galvokite apie tai, kada juos apsivilksite, ir prie ko juos derinsite. Kartais susižavima tokiais drabužiais, kurie taip ir nesulaukia savo progos, todėl būkite atidūs, ir pirkite tik tai, ką tikrai dėvėsite. Tai padės sutaupyti ir pinigų, ir vietos nuosavoje spintoje.

  Klasika niekada nemiršta

  Jei neturite nei laiko, nei noro sekti mados naujienas, tokiu atveju rinkitės klasikinius drabužius, kurie puikiai tiks ir kiekvienai dienai, ir šventėms. Tokie drabužiai turėtų rasti vietos kiekvienoje spintoje – juk niekada negalite žinoti, kada reikės vykti į darbo pokalbį ar į tam tikrą oficialų renginį.
  Tvarkydami spintą būkite kritiški, ir pasilikite tik tokius drabužius, kuriuos tikrai dėvėsite. Atsisakykite ne savo dydžio drabužių ir pasistenkite, kad nedėvimi drabužiai atlaisvintų vietą dažai nešiojamiems – juk tokiu atveju rasti, ką apsirengti, galėsite greičiau ir paprasčiau.